اوقات شرعی

شما اینجا هستید : صفحه اول اخبار فرهنگی و هنری

فرهنگی و هنری

اپرای عاشورا تکخوانی زن ندارد/ تکذیب انتساب لیست‌خوانندگان‌ممنوع‌الکار به‌ارشاد

98754 origمعاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از برخی رسانه‌های داخلی که خط ایجاد تشویش در حوزه فرهنگ و هنر کشور را دنبال می‌کنند، گفت: برخی رسانه‌ها به دنبال حاشیه‌سازی هستند در حالی که ضوابط قانونی در خصوص تمام آثار هنری وجود دارد.

ادامه خبر...

ضرورت همصدایی کشورهای مسلمان در واکنش به اقدام مغرضانه نمایشگاه کتاب فرانکفورت

0000-sobhaniniaسخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس معتقد است حضور نویسنده هتاک به شعائر اسلامی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت باعث نشان دادن غیر حرفه ای بودن عوامل برگزارکننده آن است.

ادامه خبر...

درس بزرگ حج تقویت روح اخوت، همدلی و اتحاد زیر لوای توحید است

116927 origرئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، فرا رسیدن عید سعید قربان را به رؤسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت و بر ضرورت تقویت وحدت جهان اسلام توسط پارلمان‌های کشورهای اسلامی تاکید کرد.

ادامه خبر...

فراکسیون روحانیت مجلس به دیدار مراجع و علمای قم می‌رود

111675 origحجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا، سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس با اعلام خبر دیدار اعضای این فراکسیون با مراجع و علمای قم گفت: این دیدار به منظور انتقال نظرات علما و مراجع قم به نمایندگان مجلس پیرامون مسائل مختلف روز صورت می‌گیرد.

ادامه خبر...

عرفه؛ موسم کسب معرفت

49283 origنهم ذی الحجه بود که آدم(ع) و حوا(ع) پس از هبوط از بهشت در سرزمینی در کره خاکی یکدیگر را می‌یابند که از این رو اسم این سرزمین "عرفات" و اسم این روز "عرفه" نام نهاده شد.

ادامه خبر...