اوقات شرعی

شما اینجا هستید : صفحه اول اخبار سیاسی

سیاسی

دولت در برقراری ارتباط با لندن مختار و مجاز است/ دور اندیشی مصوبه مجلس در زمینه روابط با انگلیس

00dr-sobhaninia-03نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر دور اندیشی مصوبات مجلس اظهار داشت: دولت به طور قانونی مختار و مجاز برای افزایش سطح روابط با انگلیس و بازگشایی سفارت است.

ادامه خبر...

برگزاری مانور نظامی سعودی برای فشار بر مذاکرات ژنو/اقدامات عربستان تنها یک بازی رسانه ای است

45538 Origنایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه عربستان به هیچ وجه توان ورود نظامی به سوریه را ندارد، گفت: اقدامات سعودی ها از جمله برگزاری مانور نظامی، تنها یک بازی رسانه ای و یک جنگ روانی بوده و هیچ جنبه و رویکرد عملی ندارد.

ادامه خبر...

جزییات برگزاری انتخابات الکترونیکی نیاز به چکش کاری دارد/ انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ الکترونیکی برگزار می‌شود

201601103085723510 Origنایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی نیاز به چکش کاری دارد، شورای نگهبان نگران بود در میانه راه این روش خطا دهد که به ضرر کشور تمام می‌شد.

ادامه خبر...

میانجی ثالث در راه ایران /تلاش اتحادیه اروپا برای باز کردن گره های روابط تهران-ریاض

201602108051549103 Origنایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: با توجه به اظهارات موگرینی در هفته اخیر درباره لزوم بهبود رابطه ایران و عربستان، به نظر می رسد یکی از اهداف سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران، مسئله میانجیگری میان دو کشور است.

ادامه خبر...

کدام نهاد بر اساس قانون گزارش ارزیابی اجرای برجام را ارائه می کند/مجلس یا دولت;مساله این است!

126770 Origنایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بر اساس قانون گزارش برجام را مجلس و آن هم کمیسیون امنیت ارائه می کند نه رئیس جمهور.

ادامه خبر...