اوقات شرعی

شما اینجا هستید : صفحه اول اخبار اجتماعی

اجتماعی

بمب فاجعه زیست محیطی در گیلان/ ورود روزانه 1700 متر مکعب شیرآبه عفونی بیمارستانی به خزر

79106 origنماینده مردم رشت در مجلس موضوعی تکان دهنده از فجایع زیست محیطی در استان گیلان را روایت کرد و گفت: روزانه 1700 متر مکعب فاضلاب‌های عفونی بیمارستان‌های گیلان وارد رودخانه‌ها و دریای خزر می‌شود.

ادامه خبر...

فهم انتخاب راه درست از سوی رسانه به معنای سانسور نیست/مسائل ملی ارجح اند

larijani-10رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه حکومت به رسانه ها نیاز دارد تا با حقیقت با مردم روبرو شود، تصریح کرد: در عصر جدید، حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به پیشخوان رسانه ای نیاز دارد تا بتواند اطلاعات را به درستی به جامعه منتقل کند.

ادامه خبر...

مقابله با آلودگی هوا؛‌ نیازمند عزم ملی و همت همگانی

aludegiعضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آلودگی یک معضل همگانی و ملی است که برای برطرف کردن آن به یک عزم ملی نیاز داریم، گفت: اگر هر کدام از سازمان‌ها به ‌درستی به وظایف خود عمل کنند این معضل حل خواهد شد.


ادامه خبر...

توان فناورانه و نوآورانه تضمین کننده رشد و پیشرفت کشورها است

jalali2رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با تأکید بر اینکه با اتکای صرف به منابع طیبعی نمی‌توان به رشد اقتصادی دست یافت گفت: آنچه امروز تضمین کننده رشد و پیشرفت کشورها شده منابع و توان فناورانه و نوآورانه آنها است.


ادامه خبر...

ضرورت حمایت از اشتغال زایی کمیته امداد امام(ره)

larijani08رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه ایجاد اشتغال بسیار مطلوب بوده و ضرورت دارد که تسهیلات بانکی مورد نیاز برای انجام این مهم در اختیار کمیته امداد قرار گیرد.


ادامه خبر...